Ödeme Yöntemleri

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak 
belirtilen banka hesaplarımızdan herhangi birisine yapabilirsiniz

2) Şirketimize gelerek peşin (YTL/USD/EURO) ödeme 
Şirkemize gelerek satın almak istediğiniz ürün bedelini YTL/USD/EURO cinsinden,  ödeme yapabilirsiniz.

3) Şirketimize gelerek her türlü kredi kartlarınız ile 
Şirketimize gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 3 veya 6 ay taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ancak, taksitlendirme BONUS kartına yapılabilmektedir. Taksitlendirmelerde kampanya ve vade farkı uygulamaları için lütfen müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

4) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile 
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada Garanti Bankası, Bonus kredi kartınız ile online 3 veya 6 ay taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

5) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; THRU OFFROAD üç (3) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

6) Teslimat 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünleri direk kendiniz teslim alabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra (aksi belirtilenler hariç) en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo teslimatları türkiye için geçerlidir. Ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe kargo ücreti ALICI’ya aittir

Kargonuzda hasar tespit ettiginizde tutanak tutmayi unutmayiniz.