Ödeme Yöntemleri

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak 
belirtilen banka hesaplarımızdan herhangi birisine yapabilirsiniz

2) Şirketimize gelerek peşin (YTL/USD/EURO) ödeme 
Şirkemize gelerek satın almak istediğiniz ürün bedelini YTL/USD/EURO cinsinden,  ödeme yapabilirsiniz.

3) Şirketimize gelerek her türlü kredi kartlarınız ile 
Şirketimize gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan  ödeme yapabilirsiniz.Taksitlendirmelerde kampanya ve vade farkı uygulamaları için lütfen müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

4) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile 
Her türlü kredi kartınıza online ödeme yapabilirsiniz.Ödemeleriniz PAYTR güvencesi ile gerçekleşmektedir.

5) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; THRU OFFROAD üç (3) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

6) Teslimat 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Adana merkezli şirketimizden ürünleri direk kendiniz teslim alabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra (aksi belirtilenler hariç) en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo teslimatları Türkiye için geçerlidir. Ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe kargo ücreti ALICI’ya aittir ,kargo takip bilgileriniz için mail adreslerinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

Kargonuzda hasar tespit ettiginizde tutanak tutmayi unutmayiniz.*